עריכה

אנחנו מבצעים את כל עבודות העריכה הרגילות והמוכרות. במקרים מסויימים אף נוכל להציל ביצועים לא ממש מוצלחים. העצה הראשונה שלנו במקרה של ביצועים והקלטות לא מוצלחות תהיה להקליט הכל מחדש, אבל כשזה לא אפשרי אנחנו יכולים לתקן ביצועים לא טובים ולהפוך אותם למאסטרים סבירים בזמנים ועלויות הגיוניים.

הקלטה ומיקס

האולפן שלנו ערוך לכל הצרכים. חוץ מהאקוסטיקה והציוד, תמיד תאכלו להנות מהנכס העיקרי שלנו - הנסיון והאזניים.

עיבוד והפקה

הקלטות שטח

אנחנו יכולים להקליט עד 26 ערוצים (12 ערוצי מיקרופון + 14 ערוצי ליין) במקום שתבחרו (הופעות, חדרי חזרות, בתי ספר וכו').

בעקבות העבודה הרבגונית שלנו בז'אנרים מוזיקליים שונים יש באפשרותנו להיות מפתח פוטנציאלי להצלחה שלך. בין אם בתחום האקוסטי או הדיגיטלי, התחלת פרוייקטים מאפס או עבודה עם להקות מבוססות וצוותים יצירתיים - נביא את הערך של הפרוייקט המוזיקלי שלך למקסימום.

מסטרינג

כתיבה והלחנה

בדרך כלל השיר הוא ליבו של הפרויקט המוזיקלי שלכם, וכל מה שמסביבו תלוי בעד כמה השיר באמת מוצלח. אפשר לחשוב על שיר כתהליך יצירתי של אדם אחד, או כעבודה קבוצתית. איך שלא יהיה, הנסיון שלנו בעבודה עם אמנים ולהקות בלב ליבו של תהליך ההלחנה והכתיבה הוכיח את עצמו כמה שבאמת עושה את ההבדל.

אנחנו מספקים מסטרינג דיגיטלי/אנלוגי במחירים סבירים. אנחנו מציעים לכל לקוח טסט מסטר אחד לפרוייקט. שלמו רק עם אתם מרוצים.

ג'ינגלים ותוכן לפרסומות

תוכן מוזיקלי לפרסומות. למידע נוסף ותיק עבודות לחצו כאן.

 

 

בנייה וייעוץ אקוסטי

החל מהאולפן שלנו ודרך עבודה אצל עמיתים מוזיקליים מוערכים, צברנו נסיון בתכנון ובנייה של חדרים אקוסטיים תוך הקפדה על מדידה מדוייקת ותוצאות בטוחות. דוגמאות לחדרים שעשינו

 

 

דיבוב - מיקס לטלוויזיה - 5.1 

האולפן שלנו מחווט לסראונד 5.1 ודולבי סראונד. אנו מעודכנים 

בסטנדרטים הבינלאומיים לשידור ברודקאסט. אנו עובדים באופן שותף עם צוות שחקנים וקריינים לכל צרכי אודיו לתמונה. 

גם אם עבדנו משני עברי זכוכית האולפן, לא נדחף לתוך הפרויקט שלך. ניתן לך רק את השירות שאתה מחפש. בין אם ייעוץ ויישום טכני בלבד ובין אם פידבק אמנותי ויצירתי. המוזיקה שלך היא החיים שלך והעסק שלך, אתה תהיה זה שלוקח את ההחלטות.

* כל הכתוב בלשון זכר מתייחס לשני המינים.